HABERLER

Spor

Yıldızgücü PEAK ile daha da güçlü

Geçtiğimiz yıl kurularak ilk sezonunda başarılı bir yıl geçiren Yıldızgücü'ne Peak grup ana sponsor oldu. Peak grup ile güçlerini birleştiren Yıldızgücü, hedeflerinin sezon sonu şampiyonluk olduğunu duyurdu.

Geçtiğimiz yıl kurulan Salihli Yıldızgücü Spor Kulübü, 2 Amatör'e katıldığı ilk yılında şampiyonluğu son ana kadar kovalayayıp 2 puanla şampiyonluğu kaçırmıştı. Bu yıl ligde daha iddialı ve tecrübeli olan Yıldızgücü, güçlü bir kadroyla yola çıkmak için geçen yıl takımın forma sponsoru olan Peak Grup Yapıyla güçlerini birleştirdi. Peak Grup Yapı, Yıldızgücü Spor Kulübünün ana sponsoru oldu. Kulüp binasında düzenlenen törende Yıldızgücü Spor Kulübü yönetimi ile Peak Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demir sponsorluk anlaşmasını9 imzaladı. Anlaşmaya göre mavi beyazlılar maçlara Peak Grup Yıldızgücü Spor adıyla çıkacak.

Daha güçlü ve daha tecrübeli olduklarını belirten Yıldızgücü yönetimi bu yıl şampiyonluk yaşamak için yola çıktıklarını bu amaçla Peak Grup Yıldızgücü Spor Kulübü olarak mücadele edeceklerini duyurdular.

Peak Grup yönetim kurulu başkanı Hüseyin Demir, "Biz Peak Grup olarak inşaatta sektöründe önemli faaliyetlerde bulunurken geleceğimiz olan gençlerimize de destek olmak için Salihli Yıldızgücü Spor Kulübü ile güçlerimizi birleştirmek istedik. Bize yardımcı olan herkese teşekkür ederim." dedi. 

Peak grup Yıldızgücü Spor Kulübü başkanı Cüneyt Erkoç'ta, "Peak Grup ve Hüseyin Demir'e bizle yola çıktıkları için teşekkür ederim.  bu yıl hem alt yapı hem A takım çalışmalarına önem veriyoruz, geleceğimiz olan gençlerimize daha güzel imkanlar sağlamak için çalışmalarımız devam ediyor." dedi. 

Çalınan motosiklet ve şüphelisi ele geçirildi
Nurlu: ''Salihli'de demokrasi kazanacak''
CHP Salihli Belediye Başkan Adayı 23 Aralık'da belli oluyor
Sarma'daki göletler kullanışlı hale getirildi
Gününüzün kaç saatini sosyal medyada harcıyorsunuz

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Salihli için şiddetli yağış ve fırtına uyarısı

Siyaset

CHP Salihli Belediye Başkan Adayı 23 Aralık'da belli oluyor

Güncel

Ayakkabı hırsızı jandarmadan kaçamadı

Güncel

Hacettepe tıp fakültesi mezunları Salihli'ye hayran kaldı

Eğitim

Şazimet Uysal Ortaokulu başarılı öğrencilerini ödüllendirdi

Güncel

Alkollü sürücü direğe çarparak durabildi

Güncel

Medigüneş ailesi 9. Yaşını coşkuyla kutladı

Güncel

Anadolu'nun piramitleri keşfedilmeyi bekliyor

Spor

Keli Zaferspor eli boş döndü yarış kızıştı

Güncel

Üzüm bağlarında budama çalışmaları

Güncel

Nurlu: ''Salihli'de demokrasi kazanacak''

Güncel

Taytan Şehit Özgür Yatakdere Ortaokulunda müzik sınıfı oluşturuldu