HABERLER

Spor

Turnuvaya Salihlispor'lu miniklerin fotoğrafı damga vurdu

Altınordu Organizasyonu çatısı altında düzenlenen Felsefe Kardeşliği futbol turnuvası 88 takımın mücadelesi ile, Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde coşkuyla sona erdi. Turnuvaya Salihli'den katılan Salihlispor'lu miniklerin habersiz çekilmiş pozu damga vurdu.

Altınordu Futbol Kulübü tarafından ikincisini düzenlenen Altınordu Felsefe Kardeşliği Turnuvası'nda, 1.300 genç sporcu üç gün boyunca futbolun coşkusunu doyasıya yaşadı. Altınordu'nun İzmir Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde gerçekleşen turnuvaya Salihli'den Salihlispor ekibi U-11 ve U12 takımları ile katıldı. Turnuva esnasında Salihlispor'lu 11 ve 77 numaralı 2 oyuncusu'nun habersiz omuz omuza çekilen fotoğrafı özellikle sosyal medya da büyük ilgi gördü. Altınordu Futbol Kulübü, resmi sosyal medya hesaplarından fotoğrafı "Yazısız" başlığı altında paylaşarak, Salihlili miniklerinin pozunun anlamına vurgu yaptı.

2007-2008-2009 ve 2010 doğumluların yer aldığı turnuvada çocuklarımızın mücadelesi velilerden büyük alkış toplarken, üç gün süren organizasyonda 316 maç yapıldı ve fileler 831 kez havalandı. Turnuva sonunda açıklama yapan Salihlispor Alt Yapı sorumlusu Abdullah Türkkan, " Kulübümüz Salihli Spor olarak yakın ilişki kurduğumuz ve felsefe kardeşliği yaptığımız Altınordu Spor'un düzenlediği turnuvada bizlerle yakından ilgilenen Altınordu Spor kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan'a teşekkür ederiz. Oyuncularımın gelişimi açısında önemli bir turnuva oldu. Çocuklarımıza birlik, beraberlik, arkadaşlık, paylaşmayı öğretiyoruz. Belki Hepsi futbolcu olamayacak ama iyi bir birey, iyi bir vatandas olarak hayatlarina devam edecek." dedi. 

 

Suya zam geldi
Dinç: ''Partimizin hiç bir adayla bağı yoktur''
Salihli'deki hızlı tren inşaatında lahit mezar ortaya çıktı
Bal arıları bizlere birçok faydalı ürün sunmaktadır.
Salihli'de elektrik kesintisi uygulanacak

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Salihli'deki hızlı tren inşaatında lahit mezar ortaya çıktı

Güncel

Kalıntısız asma yaprağı için bağcılar ve tüccarlara uyarı

Güncel

Ak Partililer Salihli'de iftar programında bir araya geldi

Güncel

Suya zam geldi

Sağlık

Sezaryen doğum oranları düştü

Güncel

YARDIMLARINIZI GERÇEK MUHTAÇLARA ULAŞTIRIYORUZ

Güncel

Hallaçcılığın son temsilcileri teknolojiye direniyor

Güncel

SINAV KAYGISIYLA NASIL BAŞA ÇIKILIR?

Güncel

Dinç: ''Partimizin hiç bir adayla bağı yoktur''

Güncel

İzmir'deki Salihlilerden yardım eli

Güncel

Salihli'de elektrik kesintisi uygulanacak

Spor

Salihli'nin devleri final grubuna galibiyetle başlamak istiyor