HABERLER

Spor

Turnuvaya Salihlispor'lu miniklerin fotoğrafı damga vurdu

Altınordu Organizasyonu çatısı altında düzenlenen Felsefe Kardeşliği futbol turnuvası 88 takımın mücadelesi ile, Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde coşkuyla sona erdi. Turnuvaya Salihli'den katılan Salihlispor'lu miniklerin habersiz çekilmiş pozu damga vurdu.

Altınordu Futbol Kulübü tarafından ikincisini düzenlenen Altınordu Felsefe Kardeşliği Turnuvası'nda, 1.300 genç sporcu üç gün boyunca futbolun coşkusunu doyasıya yaşadı. Altınordu'nun İzmir Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde gerçekleşen turnuvaya Salihli'den Salihlispor ekibi U-11 ve U12 takımları ile katıldı. Turnuva esnasında Salihlispor'lu 11 ve 77 numaralı 2 oyuncusu'nun habersiz omuz omuza çekilen fotoğrafı özellikle sosyal medya da büyük ilgi gördü. Altınordu Futbol Kulübü, resmi sosyal medya hesaplarından fotoğrafı "Yazısız" başlığı altında paylaşarak, Salihlili miniklerinin pozunun anlamına vurgu yaptı.

2007-2008-2009 ve 2010 doğumluların yer aldığı turnuvada çocuklarımızın mücadelesi velilerden büyük alkış toplarken, üç gün süren organizasyonda 316 maç yapıldı ve fileler 831 kez havalandı. Turnuva sonunda açıklama yapan Salihlispor Alt Yapı sorumlusu Abdullah Türkkan, " Kulübümüz Salihli Spor olarak yakın ilişki kurduğumuz ve felsefe kardeşliği yaptığımız Altınordu Spor'un düzenlediği turnuvada bizlerle yakından ilgilenen Altınordu Spor kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan'a teşekkür ederiz. Oyuncularımın gelişimi açısında önemli bir turnuva oldu. Çocuklarımıza birlik, beraberlik, arkadaşlık, paylaşmayı öğretiyoruz. Belki Hepsi futbolcu olamayacak ama iyi bir birey, iyi bir vatandas olarak hayatlarina devam edecek." dedi. 

 

Salihli'nin mahallelerinde zorlu tütün kırımları devam ediyor
Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
Salihli Güven'den örnek davranış
Manisa'da tasarruf dönemi
SEL-DER'den Kaymakam Sağlam'a ziyaret

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar