HABERLER

Spor

Selendi Belediyespor yeniden yapılanıyor

Manisa 1. Amatör Küme'de Salihli ekipleri ile aynı grupta mücadele eden Selendi Belediyespor, yeniden yapılanıyor. Selendi'de hizmet veren Uğurlu Tekstil yetkilileri ile Selendi Belediyespor yetkilileri bir araya gelerek güç birliği için görüşmeler gerçekleştirdi.

Selendi Belediyespor Başkanı ve Belediye meclis üyesi olan Selendinin eski futbolculardan Ahmet Ertuğrul ile Uğurlu Tekstil Fabrikası ortaklarından Yakup Uğurlu, fabrikada bir araya gelerek Yeni Belediyespor için güç birliği yaptılar. Uğurlu tekstil'in sponsor olacağı konusunda görüş alışverişinde bulunulan toplantı sonrasında yapılan açıklamada 2019/ 2020  Manisa 1. Amatör lig sezonunda iddialı bir takım oluşturacaklarını, yeni sezonda şampiyonluk parolası ile başlayarak Selendili sporseverlere duyurdular.

Uğurlu Tekstil ortaklarından Yakup Uğurlu ile Belediyespor Başkanı Ahmet Ertuğrul, toplantı sonrasında yapmış oldukları açıklamada yeni sezonda Selendi'yi en iyi yerde görmek istediklerini ve bir üst gruba çıkmak için sağlam ve iyi bir ekip oluşturarak şampiyon olup ellerinden geldiğince tüm fedakarlıkta bulunacaklarını belirttiler. 
 

Salihli'nin mahallelerinde zorlu tütün kırımları devam ediyor
Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
Salihli Güven'den örnek davranış
Manisa'da tasarruf dönemi
SEL-DER'den Kaymakam Sağlam'a ziyaret

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar