HABERLER

Spor

Şampiyon Salihli Spor

Salihli Spor U/12 (2007) Takımı Turgutlu'da düzenlenen Bahattin Köksal Futbol Turnuvasında gol yemeden namağlup Şampiyon oldu.

Grup aşamasında Turgutlu Ege Spor, Turgutlu istasyon Gençlik, Turgutlu avşar Spor ve Turgutlu Çepnidere Spor ile karşılaştı. 4 maçınıda galibiyet ile tamamlayan salihli spor, çeyrek finalde İzmir Kemalpaşa 1923 'ü, yarı finalde Turgutlu Spor'u, Finalde ise Turgutlu Gençordu'yu geçerek Şampiyonluk kupasının sahibi oldu. 

Salihli Spor U/12 takımı toplamda attığı 21 gole karşılık kalesinde gol görmedi ve büyük bir başarıya imza atarak Turgutlu Bahattin Köksal Futbol Turnuvasının tarihine geçti.

Bu sezon Manisa ASKF liginde namağlup il Şampiyonu olan Salihli Spor'un gençleri, Altınordu Felsefe Kardeşliği Futbol Turnuvasındada gol yemeden namağlup Şampiyon oldu. İzmirin en büyük ve prestijli turnuvası olan Pınarbaşı Cup'ta da namağlup şampiyonluğa ulaşan Salihli'nin gururları inanılmaz ve kırılması zor bir rekora imza atarak mükemmel bir sezonu geride bıraktılar. Salihli'nin yıldız adayları elde ettikleri başarılarla bir çok profesyonel takımın scout ekiplerinin de radarına girmeyi başardı.

"Dikkatler yıldız adaylarının üzerinde"

Bu kadrodan sezon başında iki oyuncusunu Altınorduya veren Salihli Spor 'un minik yıldızlarına teklifler ardı ardına gelmeye başladı. Bir cok profesyonel takım yıldız adaylarının peşine düştü.

Altyapı Koordinatörü Abdullah Türkkan; "Yaşarken anmak için yıllardır düzenlenen  Turgutlunun duayen hocalarından ""Bahattin Köksal"" Futbol Turnuvasında güzel ve keyifli maçlar oynadık. Turnuva sonunda gelen rekor şampiyonluk bizleri dahada mutlu etti ve gururlandırdı. Anlamlı kupanın kazanılması aşamasında büyük rol oynayan oyuncularımı yürekten kutluyorum" dedi.

Salihli'nin mahallelerinde zorlu tütün kırımları devam ediyor
Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
Salihli Güven'den örnek davranış
Manisa'da tasarruf dönemi
SEL-DER'den Kaymakam Sağlam'a ziyaret

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar