HABERLER

Spor

Salihli Altınordu Futbol Okulu Karne Şenliğinde

Altınordu Futbol Okullarında eğitim gören 600 öğrenci, Karne Şenliği Turnuvası'nda mücadele edecek. Alt yapı sorumluluğunu İsmail Akça'nın yaptığı Salihli Altınordu Futbol okulu'da 2007 ve 2008 doğumlu takımları ile turnuvada mücadele edecek.

121 futbol okulu ve 11.162 öğrencisiyle Altınordu organizasyonunun temelini oluşturan futbol okullarımız, bir güzel turnuvaya daha ev sahipliği yapıyor. Kulübümüz, okulların tatile girmesinin ardından, çocuklarımızı "Karne Şenliği Turnuvası'nda" futbolla buluşturacak. 48 takımın yer aldığı ve 2 etap halinde düzenlenecek organizasyonda Altınordu Futbol Okullarında eğitim gören çocuklar futbola doyacak.

17-18 Haziran (1.Etap) tarihlerinde 2007-2008, 19-20 Haziran (2.Etap) tarihlerinde ise 2009-2010-2011 doğumlu sporcular, birbirinden keyifli maçlara çıkacak.

Atatürk Lisesi, Aydın, Bayındır, Cengizhan Mahallesi, Çay Mahalle, Çine, Denizli, Evka-2, Gelendost, Gördes, Isparta, İncirliova, Karabağlar, Kiraz, Kurtköy-Pendik, Menderes, Milas, Ödemiş, Salihli, Seferihisar, Söke, Torbalı, Yatağan ve Yeni Girne Futbol Okulları'mızdan 600 öğrencimiz futbol dolu 4 gün geçirecek.

Turnuvanın öğrencilerin gelişi açısından da önemine vurgu yapan Salihli Altınordu Futbol Okulu sorumlusu İsmail Akça, "Farklı il ve ilçelerden 600 öğrencinin katılımı ile gerçekleşecek turnuva da çocuklarımız futbola doyacak. Aynı zamanda tecrübe kazanmış olacak. Turnuvaya 2007 ve 2008 doğumlu çocuklarımızla katılacağız. Bu tarz turnuvalarda mücade etmek çocuklarımız için tecrübe kazanmalarının yanında kendilerini de gösterme fırsatı oluyor." dedi. 

 

Salihli'nin mahallelerinde zorlu tütün kırımları devam ediyor
Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
Salihli Güven'den örnek davranış
Manisa'da tasarruf dönemi
SEL-DER'den Kaymakam Sağlam'a ziyaret

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar