HABERLER

Spor

Gönüllü Gençlerden Adala'da Bisiklet Turu

Salihli'de birçok projeyi aynı anda yürüten Gençlik Merkezinin gönüllü gençleri, hafta sonunu Salihli'nin Adala Mahallesinde pedal çevirerek değerlendirdi.

Salihli Gençlik Merkezimiz gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sportif, sosyal, sanatsal ve kültürel anlamda değerlendirmeleri, fiziksel ve psikolojik olarak gelişimlerine katkı sağlamaları, yetenek ve becerilerini keşfetmeleri, gelişimlerinin yanında sosyalleşmesi adına önemli sportif çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde bulunan Salihli Gençlik Merkezi tarafından ‘Sağlıklı Yaşam İçin Pedal Çevir’ sloganı ile Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü kapsamında  bisiklet turu düzenlendi. Gönüllü gençler, haftasonu Salihli'nin doğal güzelliğiyle önemli mahallelerinden olan Adala mahallesinde pedal çevirdi. Gençlerin sağlıklı yaşamlarına katkı sağlamak ve fiziksel aktivite alışkanlıklarını kazandırmak amacıyla Saiihli Gençlik Merkezi Spor Kulübü  çerçevesinde erken saatlerde Adala Mahallesine gelen gönüllü gençler gençlik liderleri ile birlikte pedal çevirdi.

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Ayaz, “ Gençlere örnek olmamız gerekiyor. Bu kapsamda gençleri hedef alan etkinlikler ve projeler üretmeye devam ediyoruz. Bu etkinliklerden biri olan Sağlıklı Yaşam İçin Pedal Çevir etkinliğimize katılan gönüllü öğrencilerimize ve Bisiklet Topluluğuna teşekkür ederiz.” dedi.

 

Salihli'nin mahallelerinde zorlu tütün kırımları devam ediyor
Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
Salihli Güven'den örnek davranış
Manisa'da tasarruf dönemi
SEL-DER'den Kaymakam Sağlam'a ziyaret

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar