HABERLER

Spor

Futbolcu abilerinden Poyrazlı gençlere destek

Bölgesel Amatör Lig'de Babaeski ve Kocaçeşmespor takımlarında bir dönem futbol oynamış son yıllarda ise Poyrazspor ve Ahmetli Belediyespor'un formalarını terletmiş tecrübeli stoper Yusuf Işık'tan Poyrazspor alt yapısına destek geldi.

Köse Turan Restoran işletmeciliğinide yapan tecrübeli futbolcu Yusuf Işık, Poyraz Futbol Kulübü 2008 doğumlu yarışmacı futbolcu grubunun maç formalarını yaptırarak gelecek nesillere destek oldu. İşletmeciliğini yaptığı Köse Turan Restaurant ile Poyraz FK'nün 2008 doğumlu ekibinin maç formalarına sponsor olarak formalarını yaptıran Işık, "Amacının Salihli futboluna yeni yıldızlar yetiştirmek ve sahillide kaybolamaya yüz tutan futbol alt yapısını canlandırmaya çalışan Poyrazspor kulübümüze ve Sayın İsmail Akça hocamıza bir nebzede olsa destek olabilmektir” dedi. 

A takımdan oyuncusu olan Yusuf Işık'a teşekkür eden Poyraz teknik patronu ve alt yapı sorumlusu İsmail Akça, "Poyraz FK 2008 doğumlu futbolcu grubunun maç formalarını yaptıran değerli kardeşim Yusuf Işık'a futbolcularım ve şahsım adına sonsuz teşekkürler. Futbolcu kardeşlerine destek olarak aynı zamanda onlara örnekte olmuştur. Alt yapılara toplumun her kesiminden destekleri katlanarak artmasını temenni ediyoruz. Çocuklarımızın kendilerini daha da geliştirerek daha iyi yerlere gelebilmeleri için önemli" dedi. 

Salihli'nin mahallelerinde zorlu tütün kırımları devam ediyor
Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
Salihli Güven'den örnek davranış
Manisa'da tasarruf dönemi
SEL-DER'den Kaymakam Sağlam'a ziyaret

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar