HABERLER

Spor

BAL takvimi belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 10. sezonu düzenlenecek olan Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'e katılma hakkı bulunan kulüplerin katılım belgelerini en geç 19 Temmuz 2019 tarihine kadar TFF Amatör İşler Müdürlüğü BAL Departmanı'na göndermeleri gerekiyor.

BAL'a 2019-2020 sezonunda 160 takımın katılma hakkı bulunuyor. Bu takımlardan 84'ü geçen sezondan ligde kalan, 67'si yerel amatör liglerden BAL'a çıkma hakkı kazanan ve sekizi de 3. Lig'den düşen, biri ise FIFA Disiplin Kurulu kararı ile 3.Lig'den direkt bir alt lige düşürülen takımlardan oluşuyor.

Lige katılma hakkı bulunan kulüplerin katılım belgelerini en geç 19 Temmuz 2019 tarihine kadar Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Müdürlüğü BAL Departmanı'na  göndermeleri gerektiği belirtildi.

2019-2020 Sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig gruplandırma ve statüsü, lige katılacak takım sayısının kesin olarak belirlenmesi ve saha denetimlerinin tamamlanmasından sonra açıklanacak.

21-22 Eylül'de başlayacak

Öte yandan Bölgesel Amatör Lig'de 2019-2020 sezonunun başlama tarihi belli oldu Buna göre yeni sezonda Türkiye genelinde 160 takım 3.Lig'e çıkma mücadelesi verecek. 21-22 Eylül'de başlayacak sezon öncesinde lige katılım hakkı bulunan kulüpler, Temmuz ayı içerisinde başvurularını tamamlamış olacaklar.

Salihli'nin mahallelerinde zorlu tütün kırımları devam ediyor
Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
Salihli Güven'den örnek davranış
Manisa'da tasarruf dönemi
SEL-DER'den Kaymakam Sağlam'a ziyaret

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar