HABERLER

Spor

Ayyıldızspor’dan Ertan Gökçe’ye ziyaret

Salihli’de yeni kurulan ve bu sezon 2. Amatör Küme’de ilk kez mücadele edecek olan Ayyıldızspor Kulübü, Kulüp Başkanı Mehmet Özçayır önderliğinde Gökçe Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Gökçe’yi makamında ziyaret etti.

Salihli’nin yeni takımı olan ve bu sezon 2. Amatör Küme'de mücadele verecek olan Ayyıldızspor’un kulüp yöneticileri, Gökçe Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Gökçe’yi makamında ziyaret etti. Gökçe Medya’da gerçekleşen ziyarete Ayyıldız Spor Kulübü adına Kulüp başkanı Mehmet Özçayır ile kulüp yöneticileri İbrahim Demirel, Özcan Taştekin ve Bayram Ergin katıldı.

Ziyarette konuşan Gökçe Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Gökçe, Günümüzde herkesi birleştiren bir araya getiren spor dallarından biride futboldur. Salihli’de faaliyet gösteren futbol takımlarımızın birçok sıkıntıları mevcuttur. Bu sıkıntıların aşılması için spora teşvik açısından Salihli’de bulunan futbol takımlarına bulundukları lig kategorileri göz önünde bulundurularak, adil bir şekilde saha ve maddi destekler vererek bu amatör ruhun yaşaması ve devam ettirilmesi sağlanmalıdır. Salihli’nin yeni kulübü olan Aydıldızspor’a ligde başarılar dilerim" dedi.

Salihli’de yeni kurulduklarını ilk defa 2. Amatör Kümede resmi maçlara çıkaracaklarını belirten Ayyıldızspor Kulübü Başkanı Mehmet Özçayır, “Yeni sezon için şimdiden çalışmalara başladık. Takımımızı tam olarak oluşturduğumuzda bunu Salihli halkı ile de paylaşacağız. İlk yılımızdan iddaalı olduğumuzu herkese göstermek istiyoruz. Amacımız gelecek yıllarda Salihlimizi üst liglerde temsil etmek. Yeni kulübümüz Salihli’ye hayırlı olsun” dedi.

Ziyaret sonunda Kulüp Başkanı Mehmet Özçayır, Gökçe Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Gökçe’ye kırmızı beyazlı Ayyıldızspor forması hediye etti.

Salihli'de elektrik kesintisi uygulanacak
Fen Bilimleri Okullarından muhteşem mezuniyet gecesi
Kiraz Festivali coşkuyla kutladı
“Salihli'ye sağlıklı su içirmek istiyoruz”
Ağaçtan düşen adam yaralandı

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

“Salihli'ye sağlıklı su içirmek istiyoruz”

Güncel

Ağaçtan düşen adam yaralandı

Güncel

Telsiz haberleşme istasyonunda 1 ayda 2 hırsızlık

Güncel

CAN HASTANESİNDE HAYATA TUTUNAN SEDEF NAZ BEBEK 2. YAŞINI CAN AİLESİ İLE KUTLADI

Güncel

Fen Bilimleri Okullarından muhteşem mezuniyet gecesi

Güncel

Kiraz Festivali coşkuyla kutladı

Güncel

ÇKS kaydı için son gün 28 Haziran 2019

Spor

Yıldızgücü'lü gençlere düzenli beslenme semineri

Güncel

Salihli'de elektrik kesintisi uygulanacak