HABERLER

Sağlık

Salihli’de öğrenciler doktorluk mesleğini Medigüneş’te yakından tanıdı

Salihli Bahçeşehir Koleji öğrencileri, hayalini kurdukları doktorluk mesleğini Salihli ve bölgesine güçlü hekim kadrosuyla hizmet veren Medigüneş Hastanesinde yakından tanıma fırsatı buldular.

Bahçeşehir Koleji 9 ve 10’uncu sınıf öğrencilerinden doktorluk mesleğinin hayalini kuran öğrenciler, Medigüneş Hastanesinde polikliniklerde doktorlarla vakit geçirerek, gözlem yaparak mesleği daha yakından tanıma fırsatı buldular. Gelecekteki hayali doktorluk olan 6 Bahçeşehir Koleji öğrencisi, Medigüneş Hastanesi tarafından hastanede 4 gün boyunca misafir edilerek doktorluk mesleğini daha yakından tanıma fırsatı buldular. 


Merak ettikleri soruları hekimlere soran öğrencilere eğitim sonunda hekimler tarafından değerlendirme formu da dolduruldu. Hayallerindeki mesleğin ince detaylarını uzman hekimlerin yanında uygulamaları olarak gören öğrenciler meslekle ilgili daha detaylı fikir sahibi oldular. 

Öğrencilerin hayal ettikleri mesleği yakından tanımaları açısından çok verimli bir çalışma olduğunu belirten Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli “Öğrencilerimizin hayalini kurduğu ve gelecekte yapmak istedikleri doktorluk mesleğini şimdiden tanımaları açısından çok önemli bir adım oldu. Öğrencilerimize öğrencilik ve meslek hayatlarında başarılar diliyorum” dedi. Op.Dr.Meriçeli, Bahçeşehir Koleji yönetimi de bu çalışmadan dolayı ayrıca teşekkür etti.

Öğrenciler, doktorluk mesleğini tanımalarına büyük katkı sağlayan bu çalışma için kendilerine destek olan hastane başhekimi Op. Dr. Seçkin Meriçeli ile başhekim yardımcısı Op. Dr. Çetin Sözal’a plaket takdim ederek, teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

3 kişinin öldüğü olayda detaylar ortaya çıkmaya başladı
Özel Fatoş'tan Altınordu Ortaokulu öğrencilerine seminer
Dev operasyon 5 ton uyuşturucu ele geçirildi
Çöplükte yangın
Cinnet geçiren genç dehşet saçtı: 3 ölü

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Cinnet geçiren genç dehşet saçtı: 3 ölü

Güncel

Cami inşaatındaki toprak kayması apartman sakinlerini tedirgin etti

Güncel

Dev operasyon 5 ton uyuşturucu ele geçirildi

Güncel

Sebze fidanına akın

Güncel

Maden ocağında kalp krizi geçiren işçi hayatını kaybetti

Güncel

Bahar Konseri Salihli'de alkış aldı

Güncel

Sektör temsilcilerine alan tanıtımı yapıldı

Güncel

Özel Fatoş'tan Altınordu Ortaokulu öğrencilerine seminer

Güncel

Soma davası sanığı Can Gürkan'a tahliye kararı

Güncel

Kütüphaneden çocuklara yönelik çizgi film gösterimi

Güncel

Hayırlı Kandiller...

Güncel

Çöplükte yangın