Salihli Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ertan Gökçe
Sağlık

Özel Can Hastanesi, Okulları Bilgilendirmeye devam ediyor

Milli Egemenlik Ortaokulu ve Salihli Özel Can Hastanesi işbirliği ile Okul Öğrencilerine ve Velilerine Çocuklarda Kış hastalıkları, tedavi yöntemleri, Okul çağında ve ergenlik döneminde sağlıklı beslenme konuları anlatıldı.

   Salihli Özel Can Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Türker Borucu Milli Egemenlik Ortaokulu Anne ve Babalarına Okul Çağındaki Çocuklarda kış hastalıkları, korunma ve tedavi yöntemlerini anlattı. Anne ve Babaların seminer sonunda Dr. Türker Burucu Çocukları hakkında sorularına cevap verdi.
Salihli Özel Can Hastanesi Diyetisyen Ayşen Temel ise Okul çağındaki çocukların beslenme alışkanlıkları ve dikkat edilmesi gerekenleri öğrencilere anlattı. Öğrencilerin merak ettikleri sorularını seminer sonunda Diyetisyen Ayşen Temel cevaplandı. 
   Seminer sonunda Milli Egemenlik Ortaokulu Müdürü Muhammet Mustafa Demir ise, "Öğrenci velilerine katılımlarından dolayı teşekkür etti. Katkılarından dolayı Okul Rehber Öğretmenleri Salim Yıldızhan ve Ayben Demirkaya’ya Özel Can Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Türker Borucu ’ya, Diyetisyen Ayşen Temel’e, Kurumsal İletişim Md. Uçar Canıtez’e Sağlık alanında yaptığı yatırımlara ve toplumun her kesiminde gerçekleştirdiği Sosyal sorumluluklara verdiği desteklerden dolayı Salihli Özel Can Hastanesine Yönetimine çok teşekkür ederek çiçek taktim etti.’’ dedi.
 

 

 

HABERLER

Milli Egemenlik Ortaokulu Okul Aile Birliği'nden örnek davranış
SALİHLİ İMKB MTAL'DEN ÇİFTE BAŞARI
Mesir festivali karma töreninde kazan izdihamı
Nevruz coşkusu Mesir'le renklendi
Salihli'de yaşlılar unutulmadı

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Eğitim

Milli Egemenlik Ortaokulu Okul Aile Birliği'nden örnek davranış

Eğitim

SALİHLİ İMKB MTAL'DEN ÇİFTE BAŞARI