HABERLER

Güncel

Tataristan Heyeti ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım’ı ziyaret etti

Ülkemizin enerji devleri arasında yer alan ADM Elektrik Dağıtım ve GDZ Elektrik Dağıtım, Tataristan Enerji Kurumu Yetkililerini ağırladı.


    İki ülkenin enerji sektörünün yapısı ve teknolojik altyapının ağırlıkla görüşüldüğü ziyaretten Tatar Heyet memnun ayrıldı.
   Hafta başında Denizli’ye gelen 18 kişilik heyet üç gün boyunca ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım yetkilileri tarafından misafir edildi. ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım yetkilileri, ziyaret süresince heyete ülkemizdeki elektrik dağıtım sistemi ve sektöre yönelik detaylı bilgiler verdi. 
   İlklere imza atan ve büyük projelerle adından sıkça söz ettiren ADM ve GDZ Elektrik Dağıtımın yetkilileri hem sektörü, hem de bölge özelindeki projelerin detaylarını Tataristanlı misafirleriyle paylaştı. 
   Sektöre ve gerçekleştirilen projelere yönelik sunumların ardından gerçekleştirilen saha ziyaretlerinde dağıtım sistemine ait önemli noktalar incelenirken, Tataristan’dan gelen enerji kurumu yetkilileri özellikle saha çalışmalarıyla ilgili konulara büyük ilgi gösterdi. Ziyareti tamamlayan heyet bölgeden büyük bir memnuniyetle ayrılırken ülkeler ve gruplar arasındaki işbirliği sürecinin gelişerek devam etmesi bekleniyor. 
 

Başkan Çerçi, 'Türkiye'de Yılın Yerel Yöneticisi' ödülünü aldı
Işık Parti evi Salihli'de hizmete girdi
Salihli İYİ Parti gençliğinden Ankara çıkarması
Alevi Sünni kardeşliği ve kaybolan Türkler konferansı ilgi gördü
Manisa'da trafik kazası: 4'ü çocuk 9 yaralı

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar