HABERLER

Güncel

“Salihli’ye sağlıklı su içirmek istiyoruz”

Su arıtma cihazları ile üretilen ideal içme suyu sağlığınız, bütçeniz, damak zevkiniz ve rahatlığınız için size kazandırdıklarıyla yaşam kalitenizi arttırır.

   Kurulduğu günden itibaren su arıtma sistem ve ekipmanları konusunda satış yapan uzman kadroya sahip olduklarını belirten Aqua Fresh Su Arıtma Teknolojileri Genel Koordinatörü Asım Yavuzer;  “Evsel ve endüstriyel su arıtma alanında satış, montaj-montaj sonrası hizmetler ve mevcut  evsel su arıtma cihazlarına ait muhtelif parçaları bünyesinde bulundurur. Satışını yaptığımız su arıtma sistemlerinin montaj sonrası periyodik  bakım işlemleri, yıllık bakım işlemlerini de kapsamaktadır. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet zamanında teslimat ve uygun fiyat politikası olmuştur.
   Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük  ve kalitesidir prensibiyle çalışan Aqua Fresh Su Arıtma Teknolojileri, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür eder sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir” dedi.

 

 

 Neden su arıtma cihazı tercih etmeliyiz ?

   Aqua Fresh Su Arıtma Teknolojileri Genel Koordinatörü Asım Yavuzer;  “Halkımız tarafından su arıtma cihazlarının mineralleri aldığı algısı Salihlililer tarafından sıkça gündeme gelmektedir. Bu konuda sizleri aydınlatmak isteriz; Günümüzde halkımız yanlış bilgilendirilmektedir. Bugün dünyanın en üstün teknolojilerine sahip ülkeler (İsrail, Dubai, Kuveyt, Suudi Arabistan) su sıkıntısından dolayı deniz suyunu arıtma sistemi ile  kullanmaktadır. Ülkemizde de birçok belediyemiz şehir şebekelerine sağlıklı su verebilmek için su arıtma sistemleri kullanmaktadır. Üniversite hastanelerimizde insan sağlığı açısından önemli olduğu için yine arıtma tercih edilmektedir. Sıvı gıda üretim sistemleri sağlıklı olması için arıtma sistemini kurma mecburiyeti vardır. Sistem yanlış bir sistem olsaydı yukarıda belirttiğimiz hiçbir ülke ve kurum arıtma sistemi 
kullanmazdı.
    Sularımız kaynağından temiz çıkar, yalnız çevresel faktör dediğimiz şehir şebekeleri ve evimizin, binamızın su tesisatları suyumuzun bozulmasına sebebiyet verebilir. Sizlere klorsuz, kireçsiz, berrak, doğadaki kadar saf, alkalinli su tüketmeye davet ediyoruz. SAĞLIKLI YAŞAMAK İÇİN SUSAMAYI BEKLEMEYİN, MUTLAKA SAĞLIKLI SU İÇİN” dedi.
 

Salihli'nin mahallelerinde zorlu tütün kırımları devam ediyor
Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
Salihli Güven'den örnek davranış
Manisa'da tasarruf dönemi
SEL-DER'den Kaymakam Sağlam'a ziyaret

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar