HABERLER

Güncel

Salihli’nin yardım melekleri iftarda şehit ailelerini konuk etti

Yıl içerisinde birçok öğrenciye Atatürk bursu vererek eğitime katkı sağlayan Türkiye Yardım Severler Derneği Salihli Şubesi, şehit aileleri ile birlikte iftarda bir araya geldi.

Başkanlığını Ayşegül Erkan’ın yaptığı Türkiye Yardım Severler Derneği Salihli Şubesi tarafından, Salihli Polis Lokalinde gerçekleştirilen iftar programında Salihli protokolü ve yardım melekleri iftarlarını şehit aileleri ile birlikte açtılar. Gecede konuşan Dernek Başkanı Ayşegül Erkan; “Ramazan ayı dolayısıyla düzenlediğimiz iftar programımızda şehit yakınları ile bir arada olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduk. Programımıza gelen herkese çok teşekkür ederim. Sizlere minnettarız ve her zaman yanınızdayız” dedi.

Türkiye Harp Malulü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Salihli Şube Başkanı Abdullah Varol ise; hep birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek bu güzel organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçenlere çok teşekkür etti.

Türkiye Yardım Severler Derneği Salihli Şubesi tarafından düzenlenen iftar Programına dernek üyelerinin yanı sıra İlçe Kaymakamı Levent Kılıç, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, İlçe Jandarma Komutanı Üstteğmen Selçuk Civan, Salihli Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürü Alim Yavuz, Salihli Askerlik Şubesi Başkanı Astteğmen Onur Yiğitoğlu, Türkiye Harp Malulü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Salihli Şube Başkanı Abdullah Varol ile dernek üyeleri ve şehit yakınları katıldı.

Gece yapılan duaların ardından son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salihli'nin mahallelerinde zorlu tütün kırımları devam ediyor
Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
Salihli Güven'den örnek davranış
Manisa'da tasarruf dönemi
SEL-DER'den Kaymakam Sağlam'a ziyaret

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar