HABERLER

Güncel

Salihli Sanat Dostlarının konuğu Kaymakam Kılıç oldu

Salihli Sanat Dostları’nın Cumartesi günleri yaptıkları toplantılarının bu haftaki konuğu Salihli Kaymakamı sayın Levent Kılıç oldu.

Kızılay işhanı girişinde bir grup sanatçı’nın karşıladığı kaymakamımız sohbet sırasında otantik bir konumda olan mekanı gezdi. Sanat Dostlarının bayan  üyelerinin evlerinde yaptığı ikramlarında  ayrı bir tad verdiği günde Sayın Kılıç “Bir çok toplantılarda, konferanslarda bulundum ama burası bana farklı geldi. Güzel ve samimi bir ortam  çalışmalarınızın devamını dileri. Bize düşen bir talep olursa her zaman değerlendirmekten yanayım.”diyerek sözlerini tamamladı. Grup Başkanı Ahmet Otman ise “Burada sanatın her kesiminden arkadaşlarımız var ama sadece cumartesi günleri burada bir arada oluyoruz. Bu arkadaşlarımız çalışmalarını ya işyerlerinde ve ya evlerinde yapıyorlar.” dedi. 

Grupta yer alan üyeler ise; Salihli T.S.M.Derneği başkanı ve koro şefi Muammer Kırdar,Fotoğraf Sanatçısı Hüseyin Aşan,İlçe Milli Eğtim Şube Müdürü Güven Akça, Heykeltraş resim öğretmeni Şahin Bozkurt, Ressam Hasan Keser,Sedat Günay,Osman Sağbaş,Sevgi Akkoç, Hatice Dirgen,Hakan Dirgen,İsmihan Işık Sarıgedik,Erol Aktaş,Nezaket Özdemir,Hüseyin Karaman, Cem Yıldırım, Yaşar Özkan.

Kaymakak Levent Kılıç, Sanat Dostları toplantısından ayrılırken Kızılay İş hanındaki esnafları da tek tek dolaşarak onların işleri hakkında bilgi aldı,hayırlı işler diledi.

 

 

 

Salihli'nin mahallelerinde zorlu tütün kırımları devam ediyor
Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
Salihli Güven'den örnek davranış
Manisa'da tasarruf dönemi
SEL-DER'den Kaymakam Sağlam'a ziyaret

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar