HABERLER

Güncel

Özel Fatoş’tan Altınordu Ortaokulu öğrencilerine seminer

Özel Fatoş Anaokulu ve Çocuk Akademisi Kurucu ve öğretmenleri Altınordu Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileri ile seminer platformunda buluştular.


   Milli Eğitim bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve özel okullar ile resmi okullar arasında ki sosyal dayanışma ile bütünleşmeyi artırmaya yönelik “Hami Projesi “kapsamında gerçekleşen seminer, 8. Sınıflara yönelik olarak“ Sınav Kaygısı ve Motivasyon “ konusunda seminer yapıldı.
    Özel Fatoş Anaokulu ve Çocuk Akademisi kurucusu Eğitimci & Psikolog Fatoş Yeşilkavak’ ın konuşmacı olarak katıldığı seminer farklı sunumu ile öğrencilerin yaşamında başka bir pencere açtı. 
Nilgün Ersöz Tümer, Ümmü Gülteke ve Kemal Kaçamak’ ın katılımı ile öğrencilerin sınav öncesi yaşadıkları ortamı tiyatral anlamda sahneye taşındığı seminere, öğrenciler de  interaktif olarak katıldılar.
  Sınava hazırlanan 8. Sınıf öğrencilerinin bu süreçte kendilerini ifade edebilmek için neler yapabileceğini ifade eden ve “ Bu sınavın sonucu asla dünyanın sonu değil “mesajını veren Özel Fatoş Anaokulu ve Çocuk Akademisi kurucusu Eğitimci & Psikolog Yeşilkavak ‘ ın motivasyon için gerçekleştirdiği “Gevşeme Tekniği” ve “Grup Terapisi” görülmeye değerdi. 
   Seminer sonunda öğrenciler, kendileri için düzenlenen kokteyle katıldılar ve Psikolog Fatoş Yeşilkavak ile sohbet ederek sorularını yönelttiler.
   Altınordu Ortaokulu Müdürü Erdal Yeniçeri, “ Hami Projesi” kapsamında 8. Sınıf öğrencileri ile buluşan Özel Fatoş Anaokulu ve Çocuk Akademisi’ ne teşekkür etti. Kurucu Fatoş Yeşilkavak’ da ev sahipliğinden dolayı okul Müdürü Erdal Yeniçeri ‘ ye, Altınordu Ortaokulu öğrenci, öğretmen ve personeline teşekkürlerini sundu.
 

Suya zam geldi
Dinç: ''Partimizin hiç bir adayla bağı yoktur''
Salihli'deki hızlı tren inşaatında lahit mezar ortaya çıktı
Bal arıları bizlere birçok faydalı ürün sunmaktadır.
Salihli'de elektrik kesintisi uygulanacak

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Salihli'deki hızlı tren inşaatında lahit mezar ortaya çıktı

Güncel

Kalıntısız asma yaprağı için bağcılar ve tüccarlara uyarı

Güncel

Ak Partililer Salihli'de iftar programında bir araya geldi

Güncel

Suya zam geldi

Sağlık

Sezaryen doğum oranları düştü

Güncel

YARDIMLARINIZI GERÇEK MUHTAÇLARA ULAŞTIRIYORUZ

Güncel

Hallaçcılığın son temsilcileri teknolojiye direniyor

Güncel

SINAV KAYGISIYLA NASIL BAŞA ÇIKILIR?

Güncel

Dinç: ''Partimizin hiç bir adayla bağı yoktur''

Güncel

İzmir'deki Salihlilerden yardım eli

Güncel

Salihli'de elektrik kesintisi uygulanacak

Spor

Salihli'nin devleri final grubuna galibiyetle başlamak istiyor