Salihli Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ertan Gökçe
Güncel

Milli Egemenlik Olta Balık Avı faaliyeti gerçekleştirdi

"Projeler Okulu, Millî Egemenlik Ortaokulu" projesi kapsamındaki 25 projeden biri olan ve okul yönetimince yürütülen proje kapsamında Mart Ayı etkinliği olan Olta Balık Avı faaliyeti gerçekleştirildi.


    Okul Müdürü Muhammet Demir; “Kurum çalışanları arası iletişimi geliştirmek, sevgi ve muhabbeti, dayanışma kültürünü artırmak amaçlı yürütülen bir proje çalışmasıdır. Yine proje kapsamında bahar aylarında bayan öğretmen arkadaşlarımız ve personelimize yönelik Nazarköy Gezisi, İftar ve sahur buluşması ile yılsonu etkinliği planlanmaktadır. Etkinliği Organize eden personel işlerinden sorumlu Müdür Yardımcısı Fatih Çapraz’a katılımlarından dolayı okulumuz öğretmenlerine, öğretmenlerimizin kıymetli eşlerine, kardeslerine, mazeretlerinden dolayı katılmak isteyipte katılamayan öğretmenlerimize ve güvenlik personeline teşekkür ederim” dedi.
    Gönül ne kahve ister, ne kahvehane; gönül muhabbet ister balık bahane... Cumartesi günü saat 23.00’te okul önünden hareket edilip, sabaha karşı Milas’ta birlikte çorba içerek, akabinde Bodrum Boğaziçi’nden “haydi rastgele” diyerek denize açılan olta balıkçısı öğretmenlerimiz oöğeyin teknede mangal keyfi de gerçekleştirdi. Akşam 17:00’ye kadar bol muhabbetli, espirili ve eğlence içinde geçen güzel bir günün ardından aksam 22.00 civarı Salihli’ye ulaşmak üzere dönüş yapıldı.

 

HABERLER

Milli Egemenlik Ortaokulu Okul Aile Birliği'nden örnek davranış
SALİHLİ İMKB MTAL'DEN ÇİFTE BAŞARI
Mesir festivali karma töreninde kazan izdihamı
Nevruz coşkusu Mesir'le renklendi
Salihli'de yaşlılar unutulmadı

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Eğitim

SALİHLİ İMKB MTAL'DEN ÇİFTE BAŞARI

Eğitim

Milli Egemenlik Ortaokulu Okul Aile Birliği'nden örnek davranış