HABERLER

Güncel

Mevlütlü Mahallesi artık daha güvenli

Salihli'nin Mevlütlü Mahallesi, mahalle muhtarı Ünver Bozkaya'nın mahalleye taktırdığı mobese kameralarıyla daha güvenli hale geldi.

Salihli ilçesinin  Alaşehir ilçesine yakın son mahellesi olan Mevlütlü Mahallesi artık daha güvenli hale geldi.   Mahalle'nin genç muhtarı Ünver Bozkaya'nın gayretleri sonucunda mahalle'nin belirli noktalarına 24 saat kayıt yapan güvenlik kameraları taktırıldı. Mahalle içerisinde takılan ve faaliyete geçen kameralar sayesinde Mevlütlü Mahallesi 7/24 kaydedilerek mahalle sakinlerinin daha güvenli olması planlandı. Mahalle'nin belirli noktalarına takılan kameralar sayesinde çevre mahalle sakinleri de ayrıca muhtar Bozkaya'ya memnuniyetlerini ilettiler. 

Uygulamadan çevre mahallele sakinlerinin de menun olduklarını ve bölgede görülen hırsızlık olaylarının kameralardan sonra son bulduğuna vurgu yapan mahalle muhtarı Ünver Bozkaya, "Mahalle  halkı ve esnafların katılımları  ile mevlütlü  mahallesine mahalleyi 24 saat güvende tutan kamera sistemi takıldı. Bu sistem sayesinde Mevlütlü mahallemiz ve civar mahallelerde hırsızlık olayları bitti. Bu durumdan hem jandarma hemde mahalle halkı çok memmun. Halkımızın can ve mal güvenliği onceligimizdir, ne kadar hizmet üretsek azdır" dedi.

Ayrıca gelecek dönem için de tekrar muhtar adayı olduğunu belirten Bozkaya, "Mahalle halkımız için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yeni dönemde de Mahalle halkımızın desteklerini bekliyoruz" diye konuştu. 

 

 

3 kişinin öldüğü olayda detaylar ortaya çıkmaya başladı
Özel Fatoş'tan Altınordu Ortaokulu öğrencilerine seminer
Dev operasyon 5 ton uyuşturucu ele geçirildi
Çöplükte yangın
Cinnet geçiren genç dehşet saçtı: 3 ölü

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Cinnet geçiren genç dehşet saçtı: 3 ölü

Güncel

Cami inşaatındaki toprak kayması apartman sakinlerini tedirgin etti

Güncel

Dev operasyon 5 ton uyuşturucu ele geçirildi

Güncel

Sebze fidanına akın

Güncel

Maden ocağında kalp krizi geçiren işçi hayatını kaybetti

Güncel

Bahar Konseri Salihli'de alkış aldı

Güncel

Sektör temsilcilerine alan tanıtımı yapıldı

Güncel

Özel Fatoş'tan Altınordu Ortaokulu öğrencilerine seminer

Güncel

Soma davası sanığı Can Gürkan'a tahliye kararı

Güncel

Kütüphaneden çocuklara yönelik çizgi film gösterimi

Güncel

Hayırlı Kandiller...

Güncel

Çöplükte yangın