HABERLER

Güncel

Kültür Sanat Derneği tanınmış psikolog Halil Tabur’u ağırladı

Sardes Kültür ve Sanat Derneği 2. Salihli Sanat Günleri kapsamında, Refleksoloji uzmanı psikolog Halil Tabur'u ağırladı.

  Zafer Keskiner Tiyatro salonunda çoğunluğu ebe ve hemşirelerden oluşan izleyiciler arasında Salihli Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr. Gökhan Gürsoy, hastane Müdürü Niyazi Cengiz yardımcıları  hastane başhemşiresi Neslihan Eroğlu yardımcısı Nuray Öztamahkar ile TSO. Başkanı İbrahim Yüksel ve Sardes Kültür Sanat Derneği üyelerinin de olduğu seminerde psikolog Refleksoloji uzmanı Halil Tabur,  Destek tedavilerinden Refleksoloji ile ilgili bilgi ve ve tedavi gören hastaların gelişimleri ve hangi rahatsızlıklarda ne gibi olumlu gelişimler olduğunu refleksolojinin tarihini, belgeler eşliğinde anlattı.


    Salihli Sardes Kültür Sanat Derneğinin konuğu olan Tabur bir gün önceside Ödemiş’te engelli Mutlu Çamlıbel’e tedavi uygulamış tedavinin devamı ve sürekliliği için eşine masaj yapımının özlelikleri ve yapılacak noktaları uygulamalı olarak yapıp video çekip hasta yakınlarına teslim edip ödemiş Ticaret Odasının toplantı salonunda engelli ailelerine refleksolojinin engelli çocuklara katkılarını anlatmıştı.
          Salihli’de engelli Şükrü Çakır’a da büyük emek veren Tabur seminere katılan Şükrü Çakır ve ailesi ilede bir araya geldi. Çakır ailesi Tabur’a teşekkürlerini sundu.


     Sardes Kültür Sanat Derneği Başkanı Alim Yavuz; “Sardes Kültür ve Sanat Derneği olarak, 2. Salihli Sanat Günleri kapsamında, Refleksoloji uzmanı, güzel insan, psikolog Halil TABUR'u ağırlıyoruz. Destek tedavilerinden Refleksoloji ile ilgili derin bilgiler sundu.Çok teşekkür ediyoruz. Salihli Sardes Kültür Sanat Derneğini izlemeye devam edin” dedi.


   Ödemiş’te Gölcük’e Salihli’de ise Kurşunlu kaplıcalarına hayran kalan Tabur en kısa zamanda tekrar gelme sözü vererek Salihli’den ayrıldı.


 

Mehmet Uygun “ Herkesi kucaklayan anlayışla, ortak akılla Salihli Belediyesini yönetmeye talibim”
Salihli'de elektrik kesintisi var
Öz annesini bıçakladı, intihar etti
Manisa Eğitim-Bir-Sen, Öner ile 'devam' dedi
Tüketiciye patates ve soğandan bir kötü haber daha

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Salihli'de elektrik kesintisi var

Güncel

Meteoroloji'den kuvvetli sağanak yağış uyarısı

Güncel

Salihli'de 4 araçlı zincirleme kaza: 3 yaralı

Güncel

Mehmet Uygun Ak Parti Salihli Belediye Başkan adayı oluyor

Güncel

Öz annesini bıçakladı, intihar etti

Güncel

Mehmet Uygun “ Herkesi kucaklayan anlayışla, ortak akılla Salihli Belediyesini yönetmeye talibim”

Güncel

Otomobil tıra çarptı: 3 yaralı

Güncel

Ak Parti'de Belediye Başkanlığı için aday adayları belli oldu

Güncel

Sel-Der keşkek gününe hazır

Spor

Bal'da Manisa derbisi

Siyaset

 Mehmet Uygun Ak Parti Salihli Belediye Başkan adaylığı başvurusunu yaptı

Güncel

Tüketiciye patates ve soğandan bir kötü haber daha