HABERLER

Güncel

Kültür Sanat Derneği tanınmış psikolog Halil Tabur’u ağırladı

Sardes Kültür ve Sanat Derneği 2. Salihli Sanat Günleri kapsamında, Refleksoloji uzmanı psikolog Halil Tabur'u ağırladı.

  Zafer Keskiner Tiyatro salonunda çoğunluğu ebe ve hemşirelerden oluşan izleyiciler arasında Salihli Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr. Gökhan Gürsoy, hastane Müdürü Niyazi Cengiz yardımcıları  hastane başhemşiresi Neslihan Eroğlu yardımcısı Nuray Öztamahkar ile TSO. Başkanı İbrahim Yüksel ve Sardes Kültür Sanat Derneği üyelerinin de olduğu seminerde psikolog Refleksoloji uzmanı Halil Tabur,  Destek tedavilerinden Refleksoloji ile ilgili bilgi ve ve tedavi gören hastaların gelişimleri ve hangi rahatsızlıklarda ne gibi olumlu gelişimler olduğunu refleksolojinin tarihini, belgeler eşliğinde anlattı.


    Salihli Sardes Kültür Sanat Derneğinin konuğu olan Tabur bir gün önceside Ödemiş’te engelli Mutlu Çamlıbel’e tedavi uygulamış tedavinin devamı ve sürekliliği için eşine masaj yapımının özlelikleri ve yapılacak noktaları uygulamalı olarak yapıp video çekip hasta yakınlarına teslim edip ödemiş Ticaret Odasının toplantı salonunda engelli ailelerine refleksolojinin engelli çocuklara katkılarını anlatmıştı.
          Salihli’de engelli Şükrü Çakır’a da büyük emek veren Tabur seminere katılan Şükrü Çakır ve ailesi ilede bir araya geldi. Çakır ailesi Tabur’a teşekkürlerini sundu.


     Sardes Kültür Sanat Derneği Başkanı Alim Yavuz; “Sardes Kültür ve Sanat Derneği olarak, 2. Salihli Sanat Günleri kapsamında, Refleksoloji uzmanı, güzel insan, psikolog Halil TABUR'u ağırlıyoruz. Destek tedavilerinden Refleksoloji ile ilgili derin bilgiler sundu.Çok teşekkür ediyoruz. Salihli Sardes Kültür Sanat Derneğini izlemeye devam edin” dedi.


   Ödemiş’te Gölcük’e Salihli’de ise Kurşunlu kaplıcalarına hayran kalan Tabur en kısa zamanda tekrar gelme sözü vererek Salihli’den ayrıldı.


 

3 kişinin öldüğü olayda detaylar ortaya çıkmaya başladı
Özel Fatoş'tan Altınordu Ortaokulu öğrencilerine seminer
Dev operasyon 5 ton uyuşturucu ele geçirildi
Çöplükte yangın
Cinnet geçiren genç dehşet saçtı: 3 ölü

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Cinnet geçiren genç dehşet saçtı: 3 ölü

Güncel

Cami inşaatındaki toprak kayması apartman sakinlerini tedirgin etti

Güncel

Dev operasyon 5 ton uyuşturucu ele geçirildi

Güncel

Sebze fidanına akın

Güncel

Maden ocağında kalp krizi geçiren işçi hayatını kaybetti

Güncel

Bahar Konseri Salihli'de alkış aldı

Güncel

Sektör temsilcilerine alan tanıtımı yapıldı

Güncel

Özel Fatoş'tan Altınordu Ortaokulu öğrencilerine seminer

Güncel

Soma davası sanığı Can Gürkan'a tahliye kararı

Güncel

Kütüphaneden çocuklara yönelik çizgi film gösterimi

Güncel

Hayırlı Kandiller...

Güncel

Çöplükte yangın