HABERLER

Güncel

Kocatürk Koleji Salihli'de Anadolu ve Fen Lisesiyle yeni sezona hazır

Sınavsız Üniversite imkanı sunan Kocatürk Kolejinin Zafer Mahallesinde bulunan binası yeni eğitim ve öğretim yılından itibaren Fen ve Anadolu Lisesi olarak eğitim ve öğretim hayatına devam edecek. Daha önce ilkokul ve ortaokul olarak Salihli'de hizmet veren okul binası, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi için yeni sezona hazır hale getirildi.

Salihli'de uzun süredir ilköğretim ve ortaöğretim olarak hizmet veren ve şehir merkezindeki binasıyla önümüzdeki sezon Fen ve Anadolu Lisesi olarak hizmet verecek olan Salihli Kocatürk Okulları, servis sorunu olmaksızın 22 yıllık tecrübesi ve uzman eğitimci kadrosuyla eğitim vermeye hazır.

2019 - 2020 eğitim-öğretim yılında açılacak olan Kocatürk Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi, Gaziemir, Üçkuyular, Kemalpaşa, Tire Bayındır, Turgutlu ve Aydın Kampüslerinin ardından yeni kampüsünü Salihli'de hizmete açarak lise eğitiminde Salihli'de de istikrar ve Güven’in adresi olacak.


22 yıllık tecrübesi ile gelecek eğitim ve öğretim sezonunda hizmete başlayacak Kocatürk Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi, Kocatürk Salihli Kampüsü'nde 2028 saatlik TYT ve AYT programı ile 22:00'ye kadar devam eden çalışmalarıyla öğrencilerini üniversiteye hazırlama konusunda her türlü çalışma imkanı ve ortamını sunacak.

9. ve 10. sınıflarda ağırlıklı çift yabancı dil eğitimiyle İngilizcenin eğitim dili olacağı okulda Kocatürk Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri, çok kültürlü ortamın yanı sıra Türkiye ve tüm dünya ülkelerinde geçerliliği olan YÖK onaylı diploma ile sınavsız üniversite eğitimi olanağına da sahip olacak. Ayrıca sınırlı sayıda kontenjanlarla erken kayıt avantajları için mevcut.

Okul içerisinde AB standartlarında eğitimin verileceği belirten okul müdürü Hakan Sevgican, "Sınırlı sayıda kontenjanlarla erken kayıt avantajları için okulumuza bekliyoruz” dedi.

 

 

 

 

Kiraz bahçelerine sirke tuzağı asıldı
Salihli'de baba ile kızını kaza ayırdı
Salihli'de Galatasaray taraftarından şampiyonluk kutlaması
Yılmaz Mahallesi iftarı hep birlikte açtı
Salihli'nin Gümrük Müdürlüğü hayali gerçeğe dönüşüyor

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Salihli'de baba ile kızını kaza ayırdı

Güncel

Elektrikli bisiklet devrildi, 13 yaşındaki sürücü yaralandı

Güncel

Salihli kayısısı Malatya'ya rakip oldu

Spor

Salihli'de Galatasaray taraftarından şampiyonluk kutlaması

Güncel

Yılmaz Mahallesi iftarı hep birlikte açtı

Güncel

Parkta oynayan küçük kıza elektrik çarptı

Spor

Ayyıldız kupasına kavuşuyor

Eğitim

Cumhuriyet İlkokulu'nda şampiyon takımlara kupaları verildi

Eğitim

Mevlütlü İlkokulu'ndan okul dışarda günü etkinliği

Güncel

Salihli'nin Gümrük Müdürlüğü hayali gerçeğe dönüşüyor

Güncel

Kalorifer kazanına düşen yavru kediyi itfaiye kurtardı

Spor

Belediyespor potada çeyrek finalde kaybetti