HABERLER

Güncel

Ertan Gökçe Gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi

Salihli Bağımsız Belediye Başkan adayı Ertan Gökçe 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ilçedeki gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.

Vira Port Kafede düzenlenen kahvaltı programında ilçede görev yapan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayarak başlayan Salihli Belediye Başkan adayı Ertan Gökçe şunları söyledi. "Demokrasinin temel taşlarından biri olan basın; düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü önemli bir gündür. Gazetecilik mesleği, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir mesleğin yanında toplumun doğru bilgilenmesini ve aydınlanmasını sağlayan önemli bir ihtiyaçtır. Böyle önemli bir görevi icra eden mesleğine aşık ve milletin ortak sesi olan bütün gazetecileri ve basın emekçilerinin, internet haber sitesi, gazete, radyo çalışanlarının 10 Ocak Gazeteciler Günü'nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum’’ dedi.

Salihli Belediye Başkan adayı Ertan Gökçe 31 Mart seçimleri ile ilgili çalışmaları hakkında da bilgiler verdi. Gökçe “Seçimlere rasyonel, planlı, projelerimizi ve hedeflerimizi çok somut ve net ortaya koyan bir şekilde hazırlanıyoruz. 1 Ocak'ta başlamış olan seçim takvimine uygun olarak hareket ediyoruz. Resmi adaylık başvurusunu ve açıklamasını bu ay içinde yapacağız. Daha sonra Şubat ayı içinde projelerimizi Salihli halkına açıklayacağız. Yeni nesil Belediyecilik düşünceleri ve uygulamalarıyla 102 mahallemizde seçim propagandamızı gerçekleştireceğiz. Yunus gibi bir gönül enginliğiyle Salihli halkının huzuruna “Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim” şiarıyla çıkacağız. Salihli’nin ihtiyacı da budur, Salihli halkının beklentisi budur. İnşallah 1 Nisan’dan itibaren Salihli’nin mutlu ve refah geleceğini hep birlikte beraber yöneterek inşa edeceğiz. İşimiz hizmet, gücümüz millet olacak. Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah mahcup etmesin. Programa katıldığınız için sizlere teşekkür ediyor. Hepinizi sevgiyle selamlıyor, işlerinizde kolaylıklar diliyorum.

Salihli Belediye Başkan adayı Ertan Gökçe’nin ev sahipliğinde düzenlenen programa, Gelişen Salihli Gazetesi personeli, Hür ışık gazetesi temsilen Süleyman Arasan, Köy Ses gazetesini temsilen Ferhat Coştur, Salihli Postası, Radyo Gökkuşağı adına Pınar Gözen ve Seç Kula FM adına Aynur Urlu ile basın temsilcileri katıldı.

Fen Bilimleri Okullarından muhteşem mezuniyet gecesi
Kiraz Festivali coşkuyla kutladı
“Salihli'ye sağlıklı su içirmek istiyoruz”
Ağaçtan düşen adam yaralandı
Telsiz haberleşme istasyonunda 1 ayda 2 hırsızlık

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

“Salihli'ye sağlıklı su içirmek istiyoruz”

Güncel

Ağaçtan düşen adam yaralandı

Güncel

Telsiz haberleşme istasyonunda 1 ayda 2 hırsızlık

Güncel

CAN HASTANESİNDE HAYATA TUTUNAN SEDEF NAZ BEBEK 2. YAŞINI CAN AİLESİ İLE KUTLADI

Güncel

Kiraz Festivali coşkuyla kutladı

Güncel

Fen Bilimleri Okullarından muhteşem mezuniyet gecesi

Güncel

ÇKS kaydı için son gün 28 Haziran 2019