HABERLER

Eğitim

Milli Egemenlik’ten yarıyıl tatilinde sınava hazırlık kampı

Merkezî sınavlarda ve akademik anlamda başarısıyla adından söz ettiren Millî Egemenlik Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerine yönelik "Sınava Hazırlık Kampı" düzenledi.

 Aydın Germencik Hedef Dağ Termal Otel'de 21-25 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilen sınava hazırlık kampına 53 öğrenci, 10 öğretmen, öğretmenlerin eş ve aileleriyle birlikte toplam 74 kişi katıldı.
    Kampla ilgili bilgi veren Kamp Sorumlusu Öğretmen M. Önder Karacaoğlu: "Öğrencilerimize her sabah deneme sınavı yaptık. Optik okuyucu ile hemen değerlendirip eksiklerini ve yanlışlarını anında gidermeye çalıştık. Her gün üçer saatlik soru çözüm saatleriyle bine yakın soru çözmelerini sağladık. Ayrıca otelde termal ve kapalı havuzlarda öğleden sonraları  öğretmen gözetiminde havuz saatleri düzenledik, streslerini attırdık. Her akşam kitap okuma saatleri, animasyonlarla eğlence düzenledik. Ayrıca açık büfe şeklinde yemeklerle tüm konforlarını sağladık” dedi.
   Okul Müdürü Muhammet Demir ise “Gezi Kulübümüz ile her yıl İzmir Kitap Fuarı, Uzay Kampı, Ankara, Eskişehir, Çanakkale, İstanbul gezileri düzenliyoruz. Bu yıl ise 8. sınıf öğrencilerimize bu kampı düzenledik. Her türlü detayın düşünüldüğü, güzel bir çalışma oldu. Öğrencilerimiz hem dinlendi hem eğlendi hem de yüzlerce soru çözerek tatili verimli geçirdi. Akşam animasyonları ve kitap okuma saatleri ile sosyal gelişimlerine katkı sağladık. Başta kamp sorumlusu M. Önder Karacaoğlu ve gezi kulübü öğretmenlerimiz olmak üzere katılan öğretmenlerimize, eş ve ailelerine teşekkür ediyorum. Ayrıca canlarından kıymetli çocuklarını bizlere emanet eden velilerimize de destek ve güvenleri için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

 

 


 

3 kişinin öldüğü olayda detaylar ortaya çıkmaya başladı
Özel Fatoş'tan Altınordu Ortaokulu öğrencilerine seminer
Dev operasyon 5 ton uyuşturucu ele geçirildi
Çöplükte yangın
Cinnet geçiren genç dehşet saçtı: 3 ölü

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Cinnet geçiren genç dehşet saçtı: 3 ölü

Güncel

Cami inşaatındaki toprak kayması apartman sakinlerini tedirgin etti

Güncel

Dev operasyon 5 ton uyuşturucu ele geçirildi

Güncel

Sebze fidanına akın

Güncel

Maden ocağında kalp krizi geçiren işçi hayatını kaybetti

Güncel

Bahar Konseri Salihli'de alkış aldı

Güncel

Sektör temsilcilerine alan tanıtımı yapıldı

Güncel

Özel Fatoş'tan Altınordu Ortaokulu öğrencilerine seminer

Güncel

Soma davası sanığı Can Gürkan'a tahliye kararı

Güncel

Kütüphaneden çocuklara yönelik çizgi film gösterimi

Güncel

Hayırlı Kandiller...

Güncel

Çöplükte yangın