HABERLER

Eğitim

Milli Egemenlik Ortaokulu Okul Aile Birliği’nden örnek davranış

Milli Egemenlik Ortaokulu  Okul Aile Birliği okulun her türlü ihtiyaçlarını el birliği içinde karşılıyor.

    Okul Müdürü Muhammet Demir,  “Hiçbir karşılık beklemeden, tamamen gönüllülük üzerine öğle yemeğini dağıtma işlerini de üstlenen  okul aile birliği yönetim kurulu üyelerimiz; okulumuzun her türlü ihtiyacı için gece-gündüz, sıcak-soğuk demeden çalıştıkları gibi bir gününü öğrencilerimizin yemek yedigi alanın temizligine ayırarak, tuzluktan, camlara, yüzeyden, masalara, tabiri caiz ise dip tırnak temizliğini gerçekleştirdi. Ellerine aldıkları temizlik malzemesi ile kendi evlerinde gösterdikleri titizlikten fazlasını okulumuz için gösteren Canan Çalışkan, Emine Bozkurt (B.yrd), Müzeyyen Döşeme(Sayman), Aytul Vural (sekreter) ve Emine Demirdöven(üye) den oluşan değerli yönetim kurulumuza, okul idaresi olarak teşekkür ederiyoruz” dedi.
   Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Canan Çalışkan, “Okul Aile Birligi demek özveri demek, sevgi demek, zaman ayırmak demek, çalışmak demek, sadece ve sadece okulunu çok sevmek demek. İşte bütün mesele bu. Bir okul her alanda başarılı ise arkasında mutlaka Okul Aile Birliğinin desteği var demektir. Bizler de okulumuzun ihtiyacı olduğu her alanda görev almaya, elimizden geleni yapmaya çalışarak okulumuzun başarısında, fiziki şartlarının iyileştirilmesinde, ihtiyaçlarının karşılanmasında destek olmaya çalısıyoruz” dedi.
   Milli Egemenlik Ortaokulu  Okul Aile Birliği 2018-2019 Eğitim öğretim yılı süresince kan bağışı kampanyası, aşure İkramı,4 adet kermes etkinliği, Kahvaltı etkinliği, Öğretmenler günü kahvaltı programı, konferana salonu ve giyinme odaları inşaatı bağış faaliyeti, öğrencilerimize lokma ikramı etkinliği, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yardım faaliyeti, resmi kurumlara ziyaretler vb. çalışmalar yürütmüştür.  

 

3 kişinin öldüğü olayda detaylar ortaya çıkmaya başladı
Özel Fatoş'tan Altınordu Ortaokulu öğrencilerine seminer
Dev operasyon 5 ton uyuşturucu ele geçirildi
Çöplükte yangın
Cinnet geçiren genç dehşet saçtı: 3 ölü

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Cinnet geçiren genç dehşet saçtı: 3 ölü

Güncel

Cami inşaatındaki toprak kayması apartman sakinlerini tedirgin etti

Güncel

Dev operasyon 5 ton uyuşturucu ele geçirildi

Güncel

Sebze fidanına akın

Güncel

Maden ocağında kalp krizi geçiren işçi hayatını kaybetti

Güncel

Bahar Konseri Salihli'de alkış aldı

Güncel

Sektör temsilcilerine alan tanıtımı yapıldı

Güncel

Özel Fatoş'tan Altınordu Ortaokulu öğrencilerine seminer

Güncel

Soma davası sanığı Can Gürkan'a tahliye kararı

Güncel

Kütüphaneden çocuklara yönelik çizgi film gösterimi

Güncel

Hayırlı Kandiller...

Güncel

Çöplükte yangın