HABERLER

Eğitim

Ak Parti’den öğretmenlere karanfil

Salihli AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç,Kadın Kolları Başkanı Fatma Ünlü,Gençlik Kolları Başkanı Fethi Söğüt ve yönetim kurulu üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yasa gereği mahalleye dönüştürülen Poyrazdamları Beldesi ile Çavlu Köyünde eğitim öğretim veren İlköğretim kurumlarını ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladılar.

   Ak Parti İlçe Başkan Selçuk Dinç, hayatın merkezine insanı alan, "İnsanı yaşat ki Devlet Yaşasın" felsefesiyle  hareket eden bir medeniyetin varisleri olarak, kişiliğin belirlenmesinde, yetişilmesinde, hayata dair kanaatlerin, düşüncelerin oluşmasında en büyük emek öğretmenlerin olduğunu belirterek, “Öğretmenlik, gücünü sevgiden alan, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli ve saygın bir meslektir. Bu onurlu mesleğin malzemesi insandır. İnsana yapılan her yatırım, insanın yetişmesine verilen her emek kutsaldır. Geleceği aydınlık ve daha müreffeh bir Türkiye ancak; kendisini daima yenileyen öğretmenlerimizin, en son ve yeni bilgilerle donatacağı çocuklarımız ve gençlerimiz sayesinde şekillenecektir.Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün  söylediği gibi, Milletleri kurtaranlar, yalnız ve ancak öğretmenlerdir ve yeni nesil Öğretmenlerin eseri olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle; büyük fedakarlık ve özveri göstererek, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yetiştiren, onlara iyiyi ve doğruyu gösteren, milli ve manevi değerlerimizi, doğru insan ve vatandaş olmayı, Cumhuriyetin değerlerini, demokrasiyi, insan haklarını ve hukukun üstünlüğünü öğreten, sorumlu bireyler olarak yetişmesine hayat rehberi olan, vatan ve millet sevgisini aşılayan fedakar ve cefakar öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum”dedi. 
   Poyrazdamları ve Çavlu İlköğretim Kurumların Müdürleri  ve öğretmenleri ile Okul Aile birliği Başkanları  bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ak Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç , Kadın Kolları Başkanı Fatma Ünlü,Gençlik Kolları Başkanı Fethi Söğüt  ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler. 

 

Suya zam geldi
Dinç: ''Partimizin hiç bir adayla bağı yoktur''
Salihli'deki hızlı tren inşaatında lahit mezar ortaya çıktı
Bal arıları bizlere birçok faydalı ürün sunmaktadır.
Salihli'de elektrik kesintisi uygulanacak

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Salihli'deki hızlı tren inşaatında lahit mezar ortaya çıktı

Güncel

Kalıntısız asma yaprağı için bağcılar ve tüccarlara uyarı

Güncel

Ak Partililer Salihli'de iftar programında bir araya geldi

Güncel

Suya zam geldi

Sağlık

Sezaryen doğum oranları düştü

Güncel

YARDIMLARINIZI GERÇEK MUHTAÇLARA ULAŞTIRIYORUZ

Güncel

Hallaçcılığın son temsilcileri teknolojiye direniyor

Güncel

SINAV KAYGISIYLA NASIL BAŞA ÇIKILIR?

Güncel

Dinç: ''Partimizin hiç bir adayla bağı yoktur''

Güncel

İzmir'deki Salihlilerden yardım eli

Güncel

Salihli'de elektrik kesintisi uygulanacak

Spor

Salihli'nin devleri final grubuna galibiyetle başlamak istiyor