Salihli Gazetesi

Manisa TEMA Vakfı Gönüllüleri Çanakkale Bölgesel Gönüllü Toplantısı'na katıldı

Manisa TEMA Vakftı gönüllüleri Çanakkale Bölgesel Gönüllü Toplantısı'na katıldı.

Manisa TEMA Vakfı Gönüllüleri Çanakkale Bölgesel Gönüllü Toplantısı'na katıldı
05 Aralık 2017, Salı
   Manisa TEMA Vakftı gönüllüleri Çanakkale Bölgesel Gönüllü Toplantısı'na katıldı. Toplantıya, Marmara ve Ege bölgelerindeki 11 ilden gönüllüleri ile sorumlulular katıldı. Toplantı Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Terzioğlu Yerleşkesi Troya Kültür Merkezi’nde  yapıldı.Toplantıda, TEMA Vakfı’nın 2017-2018 dönemine ilişkin çalışmaları değerlendirildi. 
   Çanakkale’deki Bölgesel Gönüllü Toplantısı’na Çanakkale il protokolü ile TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, Yönetim Kurulu Üyesi Canan Barut, Genel Müdür Oben Akyol, Genel Müdür Yardımcıları Başak Yalvaç Özçağdaş ve Hikmet Öztürk, Genel Merkez çalışanları, Çanakkale İl Temsilcisi Hakan Karan, TEMA Vakfı il temsilcileri, ilçe sorumluları, Genç TEMA başkanları ve gönüllüler katıldı. 
   “Biz bu topraklarda umut yeşerten kocaman bir aileyiz” Açılış konuşmasını TEMA Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Başak Yalvaç Özçağdaş ile Çanakkale İl Temsilcisi Hakan Karan’ın yaptığı toplantıda konuşan TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, “Bölgesel Gönüllü Toplantılarımızın beşincisini bu yıl Çanakkale’de gerçekleştiriyoruz. Çanakkale’de ülkemizin Marmara ve Ege bölgelerindeki 11 şehrinden gelen gönüllülerimizle bir araya gelmenin heyecanını yaşıyoruz. Biz Türkiye’nin dört bir yanında başta toprak olmak üzere doğal varlıkları korumak için 25 yıldır mücadele veren, bu topraklarda umut yeşerten kocaman bir aileyiz” dedi. Bölgedeki illerde yürütülen çalışmaların her türlü koşulda, TEMA Vakfı gönüllülerinin büyük özverisiyle gerçekleştiğini belirten Deniz Ataç “Çalışmalarımızda gönüllülerimizin çok önemli katkıları var. Bugüne kadar TEMA Vakfı’nın çalışmalarına destek veren tüm gönüllülerimize teşekkür ediyorum. Onların değerli katkılarıyla ülkemizin dört bir yanında umut yeşertmeye devam edeceğiz” dedi. Yakın bir zamanda göreve başlayan TEMA Vakfı Genel Müdürü Oben Akyol ise; “25 yıldır bu topraklarda umut yeşerten TEMA Vakfı’nın Genel Müdürlük görevini üstlendiğim için büyük bir mutluluk duyuyorum ve doğa için çarpan gönüllü kalplerle birlikte çalışacak olmak benim için heyecan verici. Türkiye’nin dört bir yanından 650 bini aşkın gönüllüsü bulunan TEMA Vakfı’nda, tüm bilgi birikimimi ve deneyimimi başta toprak olmak üzere doğal varlıkların korunması için kullanacağım. Gönüllülerimizle birlikte birbirinden başarılı ve güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” diye konuştu. Program kapsamında TEMA Vakfı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Murat Türkeş ve TEMA Vakfı Gönüllüsü Demet Çavuşgil “Çanakkale ve Çevresinde Havanın ve Toprağın Geleceği” konulu panelde gönüllüleri bilgilendirdi. Sunumlar katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi. Gönüllü teşekkür etkinliğinin ardından toplantı sona erdi.
Yorum yapabilmeniz için "Yeni Üyelik" bölümünden üye olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce üye olduysanız Üye Girişi yaparak yorum yapabilirsiniz.
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.